В області проводять обстеження шкіл та обладнують їх засобами охоронної та тривожної сигналізації

З 22 січня правоохоронці працюватимуть у понад 400 закладах загальної середньої освіти в дев’яти регіонах, що найбільше вразливі через наближення до зон бойових дій або близькістю до кордонів з росією та білоруссю.

Це будуть спеціально підготовлені фахівці з безпеки, які під час навчального процесу запобігатимуть надзвичайним ситуаціям та своєчасно нейтралізуватимуть загрози.

Підґрунтям створення Служби освітньої безпеки є Концепція безпеки закладів освіти, схвалена Кабміном Міністрів України від 7 квітня 2023 року, за ініціативи керівництва держави за участі Міністерства освіти і науки України, МВС та Національної поліції з метою запобігання можливим кризам та захисту дітей у прикордонних школах, враховуючи небезпеку ворожого обстрілу, ризик незаконного використання вибухівки та зброї, тощо.

Поки триває відбір кандидатів на посаду офіцерів служби освітньої безпеки та їх навчання, у школи Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Київської, Миколаївської, Рівненської, Сумської та Чернігівської областей на варту заступлять діючі правоохоронці з лав Національної поліції.

З метою створення безпечного середовища в закладах освіти, в Черкаській області наразі проводиться робота по обстеженню приміщень шкіл, обладнанню їх засобами охоронної, тривожної та пожежної сигналізації. Адже, безпечне середовище в освітньому закладі – запорука спокою дітей та батьків, повідомили в Управлінні поліції охорони в Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.