Стартувала реєстрація для участі в сертифікації педагогічних працівників

15 січня розпочалася реєстрація для участі в сертифікації педагогічних працівників. Міністерство освіти і науки України наказом визначило такі категорії та граничну кількість педагогічних працівників, для яких буде проведено сертифікацію у 2024 році:

1500 учителів початкових класів;
1000 вчителів математики, які забезпечують реалізацію нового Державного стандарту на першому (адаптаційному) циклі базової середньої освіти;
1000 вчителів української мови і літератури, які забезпечують реалізацію нового Державного стандарту на першому (адаптаційному) циклі базової середньої освіти;
500 учителів навчальних предметів (інтегрованих курсів) громадянської та історичної освітньої галузі та/або освітньої галузі «Суспільствознавство» (всесвітньої історії, вступу до історії України та громадянської освіти, громадянської освіти, історії України, основ правознавства, курсів «Досліджуємо історію і суспільство», «Історія: Україна i світ», «Україна і світ: вступ до історії та громадянської освіти»).

Перед початком реєстрації потенційному учаснику / учасниці варто переконатися в тому, що він / вона входить до числа осіб, які мають право брати участь у сертифікації 2024 року. А це 一 особа зі стажем педагогічної роботи не менш ніж два роки, яка за основним місцем роботи працює на посаді вчителя початкових класів, чи вчителя математики, чи вчителя або української мови і літератури, або української мови, або української літератури, чи вчителя історії та/або громадянських дисциплін. Цей факт має бути підтверджено відповідною довідкою із закладу освіти, де він / вона працює.

Водночас учителі, які працюють у закладах освіти за відповідним профілем за сумісництвом чи суміщенням, а також керівники та їхні заступники, які мають педагогічне навантаження з відповідних предметів, не зможуть узяти участі в сертифікації.

Реєстрація із 15 січня триватиме до 30 січня 2024 року включно й проходитиме у два етапи:

основний (15–25 січня) 一 у межах граничної кількості учасників для кожного регіону;
додатковий (26–30 січня) 一 у межах загальної граничної кількості учасників.

Якщо до закінчення періоду реєстрації буде сформовано граничну кількість бланків реєстраційних карток-заяв згідно з квотою учасників сертифікації, установленою МОН, 一 реєстрацію буде припинено достроково. Зважаючи на це, охочим узяти участь у сертифікації 2024 року радять не зволікати з реєстрацією.

Докладніше про порядок реєстрації ー за посиланням.

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.