В області продовжують напрацьовувати механізми для підтримки ВПО

Соціальний захист внутрішньо переміщених осіб – один із пріоритетних напрямів роботи на Черкащині. На цьому наголосила перша заступниця очільника області Наталія Кравченко на зустрічі із представниками Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Як вона розповіла, із березня минулого року організація стала надійними партнером ОВА. Зокрема, допомагає та підтримує внутрішньо переміщених осіб.

– Зараз на рівні області ми вже розпочали підготовку до нового опалювального сезону. Маємо першочергові запити від ВПО. Робимо все можливе, аби їх закрити. Особливу увагу приділяємо місцям компактного проживання. На рівні громад дбаємо про облаштування їх усім необхідним.

Ці та інші питання соціального захисту ВПО учасники детально обговорили на зустрічі. Йшлося також про шляхи розширення співпраці та координації дій між обласною владою та УВКБ ООН.

Окрім цього, міжнародна організація повідомила про передання області 35 потужних ноутбуків для соціальної сфери. Це дозволить оперативно обробляти дані та вести облік ВПО на місцях.

Із початку повномасштабного вторгнення і дотепер Черкащина транзитом прийняла понад 272 тисячі ВПО. Натепер наша область є другою домівкою для майже 98 тисяч осіб. З них – понад 2 800 осіб мешкають у 65 місцях компактного проживання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.