Сміляни представили свої здобутки на Форумі освітян Черкащини

Днями у числі делегації Черкаського району, на чолі із начальницею РВА Валерією Бандурко, Сергій Ананко його заступник Тетяна Карло та начальник управління освіти, молоді і спорту Тетяна Трушкова взяли участь у Форумі освітян Черкащини „Безпека – пріоритет освітнього процесу“.

Спочатку ознайомились із новаціями у безпекових питаннях, що представили на своїх локаціях представники Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗУ. Як створювати класи безпеки, встановлювати системи охорони і сповіщення у закладах освіти – продемонстрували професіонали.

Здобутки смілянських педагогів були представлені на презентаційній виставці Черкаського району.

Це творчі доробки наших освітян, які демонструвалися на міжнародних і обласних виставках; дидактичні матеріали, розроблені працівниками закладів дошкільної освіти Сміли.

Інна Воробйова, керівник гуртка смілянського Будинку дитячої та юнацької творчості, серед інших відзначених цього дня освітян, була нагороджена Почесною грамотою Черкаської обласної ради.

Під час основної частини Форуму говорили безпосередньо про освітній процес в умовах воєнного стану. Зокрема начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець акцентував на безпеці освітнього середовища для учнів та вчителів, готовності закладів переходити на очну форму навчання лише за умови наявності укриттів. Це завдання представників влади у своїх громадах.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.