В області очікують на нову партію вакцини Pfizer

????????????????????????????????????З 1 червня у Черкаській області очікують на поставку нової партії вакцини Pfizer. Про це повідомила заступниця начальника управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Тетяна Бондар на брифінгу, передає пресслужба Черкаської ОДА.

Вакцинацію проводять чотири мобільні бригади. Дві бригади щеплюють людей вакциною CoronaVac, дві інші – Pfizer.

На сьогодні в області підготовлені 23 мобільні бригади і працівники 98 пунктів щеплень. Вони готові приступити до вакцинації відразу після отримання вакцини.

«Незважаючи на те, що область справилася з третьою хвилею COVID-19, ми з вами повинні продовжувати дотримуватися респіраторної та загальної гігієни, суспільної дистанції і вакцинуватися при першій можливості», – говорить Тетяна Бондар.

26 травня в Україну прибуло 117 тисяч доз вакцини проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech. Вакцину з цієї партії використають для щеплення працівників сфери освіти, осіб з першого та другого етапу, зокрема, медиків, військовослужбовців Збройних сил України, співробітників структур державної безпеки та представників іноземних дипломатичних установ в Україні.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *