В області обговорили, як розвивати підприємницький потенціал у сільських громадах

272908937_270703111854233_7469582232625108980_nПро розвиток підприємницького потенціалу в мешканців сільської місцевості через запуск громадських майстерень у восьми громадах Черкаської області говорили в Черкаській ОДА.

Робоча зустріч, на якій обговорювали реалізацію проєкту регіонального розвитку, відбулася під головуванням заступника голови Черкаської ОДА Романа Карманніка.

Роман Карманнік відмітив значний обсяг роботи, який здійснила Черкаська агенція регіонального розвитку, що і дозволило отримати перемогу в конкурсному відборі проєктів секторальної підтримки ЄС. Він звернувся до територіальних громад-учасників проєкту з проханням відповідально поставитись до термінів його реалізації.

Під час зустрічі директорка Черкаської агенції регіонального розвитку Любов Ропало зазначила, що вартість проєкту становить 6 007 гривень, в тому числі державний бюджет – 4 627 гривень, місцеві бюджети – 1 280 гривень, внесок Агенції – 100 тисяч гривень. Також вона звернула увагу представників територіальних громад на важливість дотримання фінансової дисципліни та вчасної подачі звітної інформації.

Також учасники робочої зустрічі обговорили стан реалізації проєктів по кожній громаді-учасниці та актуальні проблемні питання.

У проєкті беруть участь вісім сільських територіальних громад: Березняківська, Білозірська, Бужанська, Дмитрушківська, Іваньківська, Лип‛янська, Степанківська, Червонослобідська. Сагунівська сільська ТГ відмовилася від участі в проєкті, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *