Майбутню професію може допомогти обрати онлайн-платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»

діти профорієнтаціяДержавна служба зайнятості пропонує юним смілянам скористатися «Веб-базованою платформою для онлайн профорієнтаційного консультування «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»
https://myprofession.com.ua.

На Платформі розміщено три тести:

1. Методика дослідження професійних інтересів і цінностей. Тест дає інформацію про професійні інтереси й цінності. Після його проходження програма формує перший перелік рекомендованих професій.

2. Методика дослідження IQ та інтелектуальних професійно-значущих якостей. Тестова методика визначає загальний рівень розвитку й структури інтелекту (вербальний, математичний, техніко-конструктивний). Після проходження тесту програма сформує другий перелік рекомендованих професій.

3.Методика дослідження соціально-психологічних факторів.

Універсальний багатофакторний опитувальник, що відтворює психологічний профіль особистості на основі обґрунтованих факторів. Тест визначає стабільні і ситуативні психологічні особливості людиниі. Третій тест доповнює інформацію, одержану після проходження перших двох тестів, та вказують наскільки майбутня професія «комфортна» для людини. Відразу після проходження тестування формується компактний і презентабельний підсумковий звіт, що містить інформацію про результати тестування та рекомендаційну частину у зручному форматі.

Крім того, тести містять довідкову інформацію про найбільш актуальні професії сучасного ринку праці. За результатами тестування формуються науково-обґрунтовані рекомендації щодо вибору професії.

Тестування дозволяє молоді у дистанційному форматі зорієнтуватися у виборі професії, продіагностувати наявні навички та записатися на профконсультацію до фахівця центру зайнятості. Онлайн реєстрація, тестування на Платформі та консультації фахівців проводяться безкоштовно.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *