В обласну лікарню передали обладнання для діагностики та лікування легеневих захворювань

DSC_0898-scaled-e1603185322116Майже на мільйон гривень гуманітарної допомоги передали благодійники обласній лікарні. Це – надсучасне обладнання для діагностики захворювань гортані та верхніх дихальних шляхів, а також засоби індивідуального захисту, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Відеофіброларингоскоп фірми «Карл Шторц» – необхідне поповнення для обласної лікарні. Він дає можливість діагностувати та лікувати хворого засобами відео- та фотофіксації завдяки якісному зображенню.

– Точність діагностування дозволить скоротити термін лікування та підвищити його ефективність,– каже головний лікар обласної лікарні Олександр Дудник. – Таке ж обладнання особливо необхідне при наданні допомоги хворим на COVID-19.

Коштує таке медичне поповнення близько 600 тисяч гривень. Крім того, благодійний фонд «МХП» передав лікарні й засобів індивідуального захисту на 300 тисяч гривень. 

Загалом, завдяки підтримці соціально відповідального бізнесу, Черкаська обласна отримала обладнання на понад 5 млн грн: ШВЛ, кисневі концентратори, монітори пацієнта. Це обладнання зараз допомагає у лікуванні хворих на коронавірус. Також лікарня продовжує отримувати ЗІЗи для медичного персоналу.

– Підтримка бізнесом медичної галузі у цей період – неоціненна, – зауважує начальниця обласного управління охорони здоров’я Лариса Кошова. – Завдяки благодійникам та «Спільнодії Черкащини», лікарні пів року отримують обладнання, засоби індивідуального захисту для медичних працівників. Відеофіброларингоскоп – ще один крок до покращення якості надання медичних послуг на Черкащині. 

DSC_0898-scaled-e1603185322116 DSC_0885-scaled-e1603185236249 DSC_0899-scaled-e1603185336146

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *