Черкаські гімнасти стали кращими на Чемпіонаті України

122235566_2872414216360395_6106604393771567269_nІз 11 до 15 жовтня у Кропивницькому відбувся Чемпіонат України з гімнастики спортивної серед юнаків. Черкащину на змаганнях представили 29 спортсменів. За результатами виступів 6 гімнастам вдалось виконати норматив Майстра спорту України, інформують в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.

В особистій першості за програмою Майстрів спорту у багатоборстві серед чоловіків «золоту» медаль до Черкас привіз Ілля Ковтун. А ІІІ місце посів Назар Васильковський.

За програмою першого розряду у багатоборстві чемпіоном став Владислав Рожков.

Володимир Моляка за програмою другого розряду здобув «бронзову» медаль. Іван Севрук за програмою кандидата у майстри спорту зумів підійнятись на першу сходинку чемпіонату України.

Серед дівчат у багатоборстві за Майстрів спорту «бронзу» здобула Юлія Касяненко.

За програмою кандидата у майстри спорту Діана Стадник виборола ІІІ місце.

За програмою першого розряду Анастасія Александрова привезла «бронзову» медаль. А чемпіонкою України за програмою другого розряду зуміла стати Діана Проценко.

У командній першості серед чоловіків збірній Черкаській області вдалось стати чемпіонами України.

Внесок у перемогу зробили Ілля Ковтун, Назар Васильковський, Іван Севрук, Владислав Рожков, Володимир Моляка.

Юлія Касяненко, Діана Стадник, Анастасія Александрова, Марія Кравчук, Діана Проценко вибороли «золоті» нагороди чемпіонату.