В Європу з Україною в серці

IMG_20180511_092804_resizeЗ метою формування в учнівської молоді уявлень про міжнародні акти, що розкривають загальну стратегію України у ставленні до Євросоюзу, власні обґрунтовані пропозиції щодо вступу в ЄС, підвищення мотивації щодо вивчення мов та культури європейських країн, виховання почуття відповідальності, гідності, патріотизму та любові до власної історії, традицій, звичаїв народу, в школі №3-колегіумі  за доброю традицією було проведено заходи з відзначення Дня Європи.

День пройшов під гаслом «В Європу з Україною в серці». Свято розпочалось з урочистої лінійки, на якій розповіли про започаткування та важливість відзначення Дня Європи, пролунав гімн Європейського союзу.

Після завершення святкової лінійки учні відвідали майстер-класи по виготовленню символіки різних країн Європи, які проводили класні керівники та представники шкільного учнівського парламенту. Виготовлені вироби були представлені на виставці у фойє школи, де кожен клас презентував свою країну: національним одягом, прапорцями, ляльками, кулінарними стравами, малюнками, рекламними буклетами, проектами.

Окрім цього, традиційно цього дня була проведена підсумкова конференція учасників міжнародного проекту «Культурно-освітній візит до Європи», на якому були присутні представники міської влади – міський голова Олексій Цибко, секретар міської ради Костянтин Синьогуб.

За програмою заходів, цього дня був проведений святковий концерт, присвячений Дню Європи, на якому колегіанти творчо та креативно представили обрані ними країни за допомогою пісень, танців та інсценізацій.

Завдяки проведеним під час Дня Європи заходам учні школи №3-колегіуму розширили знання про культуру, історію, традиції різних народів європейських країн, адже прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни. Це свято в черговий раз нагадало нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця.

Світлана Гаращенко, заступник директора,

Олена Занєгіна, педагог-організатор

школи №3-колегіуму

IMG_20180511_103751_resize IMG_20180511_092804_resize IMG_20180511_091813_resize IMG_20180511_090007_resize

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *