У смілянському центрі провели День цивільного захисту

DSCN9726_новый размерЗ метою удосконалення учнями та педагогічним колективом теоретичних знань та практичних навичок дій в умовах екстремальних ситуацій, практичної перевірки  здібностей учнів діяти за сигналами оповіщення цивільного захисту, користування засобами колективного та індивідуального захисту, навчання сил цивільного захисту щодо реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру у Смілянському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів проведено День цивільного захисту. Захід розпочався з проведення загальної лінійки на якій начальник цивільного захисту Дякон В.М. оголосив наказ «Про проведення Дня цивільного захисту і комплексного об’єктового тренування» та Графік проведення тренувальних занять.

Під час проведення Дня ЦЗ, учні  II курсів брали участь у наступних тематичних заходах: дії учнів за сигналами оповіщення, засоби захисту органів дихання, надання першої медичної допомоги,  змаганні-естафеті з цивільного захисту, евакуації із приміщення  за сигналом «Увага Всім!» та «Загроза хімічного зараження».

Завершився День цивільного захисту загальною лінійкою на якій були підведені підсумки проведення заходу, визначені кращі учні, групи та працівники закладу.

Переможці та призери тренувальних занять були нагороджені грамотами, інформують у навчальному закладі.

DSCN9753_новый размер DSCN9726_новый размер DSCN9690_новый размер DSCN9674_новый размер 1 (3)_новый размер

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *