В Черкасах розглянули ситуацію щодо смілянської медико-санітарної частини №14

received_322266971992621_resizeПричини й шляхи вирішення проблеми із заборгованістю на підприємствах Черкас і Сміли заслухали 23 січня на засіданні тимчасової комісії ОДА з погашення заборгованості із заробітної плати.

Його провів перший заступник очільника області В’ячеслав Швець. Він повідомив, що упродовж 2019 року заборгованість із виплати зарплатні зменшилась на 13 млн грн (на 22,2%) і станом на 1 січня 2020 року становила 45,5 млн грн, інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Цього разу заслухали представників трьох підприємств, зокрема Державний заклад «Спеціалізована медико-санітарна частина № 14» Міністерства охорони здоров’я, ДП «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України № 62», КП «Служба утримання будинків «Митниця» Черкаської міської ради.

Проблемним  є питання погашення боргів із заробітної плати в Державному закладі «Спеціалізована медико-санітарна частина №14». Заклад не належить ні до державного, ні до місцевого бюджетів. Борг з заробітної плати сягає 1,1 млн грн, як не бюджетна заборгованість.

Упродовж трьох років підприємство намагались реанімувати, зокрема й зі спробами реформувати установу, приміром, у центр реабілітації атовців чи центр первинної медико-санітарної допомоги та ін. Однак порозуміння з керівництвом закладу не було. Як наслідок, підприємство перестало існувати, а приміщення руйнується.

За словами В’ячеслава Павловича, керівники усіх трьох підприємств, про які говорили на комісії, мають бути зацікавленими в розвитку свого підприємства, а якщо виникає необхідність – шукати раціональні методи для його відновлення чи реанімації.

За результатами засідання тимчасової комісії, будуть вжиті відповідні заходи.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.