Усміхнені льодяники від «Меркурія»

Любить, ой, любить дітвора льодяникову карамель у вигляді усміхнених героїв казок, скибочок апельсина, кавунчиків, півників, різнокольорових кульок і т. д., які ось уже майже четверть віку виготовляє ТОВ «Кондитерська фабрика «Меркурій» під товарною маркою «РОКС». Підприємство, що знаходиться в селі Балаклеї, по праву вважається провідним виробником солодощів в Україні.
– Якщо донедавна, – розповідає керівник «Меркурія» Євген Таран, – щомісячно виготовляли 10 тонн карамелі, то нині – 120 тонн. Нашими солодощами смакують майже в усіх країнах СНД, а також у Німеччині, Польщі і навіть в Америці.
На сьогодні тут працює близько 500 осіб. Для немісцевих, у тому числі зі Сміли, організовано під’їзд на роботу.
«Солодке» підприємство – одне з небагатьох, де створені робочі місця для людей з обмеженими можливостями. Крім того, воно надає велику соціальну допомогу району, сприяє в розвитку спорту, проведенні фестивалів, концертів, конкурсів. Здобутки колективу, який нині працює над впровадженням у виробництво карамелі патріотичного напрямку, відзначені дипломами і призами багатьох виставок України та низки європейських держав.
Андрій Глущенко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *