Усі школярі отримають документ про завершення року

освіта документиУсі діти, які навчаються зараз не у своїх рідних школах, а також за кордоном, отримають документ про завершення навчального року.

Про це запевнив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, коментуючи те, що значна кількість громадян змушена була евакуюватися з регіонів, де йдуть активні бойові дії, на захід України чи за кордон, передає osvita.ua.

За його словами, отримати документ про завершення року зможе кожен учень незалежно від місця навчання.

«Усі їхні оцінки будуть зараховані, де б дитина не навчалася зараз: у будь-якій іншій школі, яка здійснює очне, змішане чи дистанційне навчання або екстернат. Це може бути будь-який заклад загальної середньої освіти, у тому числі і приватні заклади освіти», – наголосив міністр.

Зокрема, такі школи як Атмосферна школа, Оптіма, Ліко-школа, Академія А-плюс – мають ліцензію та співпрацюють з Міністерством освіти і науки і органами управління освітою.

Окрім того, він нагадав, що в Україні функціонує національна електронна платформа Всеукраїнська школа онлайн, на якій розміщено уроки з усіх шкільних предметів для учнів 5-11 класів, та вона є постійно доступною.

Як відомо, Міністерство освіти і науки України найближчим часом затвердить методичні рекомендації щодо окремих питань завершення навчального року в умовах воєнного стану.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.