У Смілі затримали осіб, які намагалися здати на металобрухт залізничне майно

ЗалізницяЗ метою попередження крадіжок залізничного майна та деталей обладнання залізничники спільно з підрозділами Національної поліції України перевіряють пункти приймання металобрухту, яких лише поруч із залізничними коліями налічується близько 850.

Так, під час перевірки у Смілі на пункті прийому металобрухту однієї із компаній затримано трьох сторонніх осіб, що здавали 65 підкладок та 11 костилів.

Окрім того, у січні-лютому 2019 року, під час перевірки у Кривому Розі на пунктах прийому виявили порізані кузови вантажних вагонів вагою 700 кг та вживані вагонні люки. В Івано-Франківську під час здачі на пункті прийому затримано чоловіка, який намагався здати елементи верхньої будови колії. На Одещині, у смт. Нижні Сірогози, працівники Нацполіції затримали ще двох громадян, що принесли пункт прийому металубрухту 53 підкладки та 283 костилі.

Весь минулий рік фахівці залізниці щоквартально проводили аналіз найбільш криміногенних дільниць. Їх перелік, а також фотографії елементів інфраструктури, у тому числі й обладнання вагонів, що найчастіше розкрадаються правопорушниками, направлялись до обласних управлінь Національної поліції для вжиття відповідних заходів реагування.

Так, впродовж 2018 року зафіксовано близько 2 тис. випадків розкрадань елементів інфраструктури та розукомплектування понад 820 вагонів.

В якості пілотного проекту фахівці з воєнізованої охорони Укрзалізниці створили стрілецькі команди з профілактичної роботи у найбільш криміногенних районах.

До правоохоронних органів направлено 1876 звернень Укрзалізниці, за якими відкрито 1098 кримінальних проваджень, а досудове слідство проводиться лише за 970 випадками. Цього явно недостатньо, щоб зупинити розкрадання майна та втручання соціально безвідповідальних громадян у роботу залізниці.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.