Україна – єдина, Україна це ми!

image-0-02-05-954e0f6a511031d532bb5245d2729dcbd3d118f2996b63dffd7ebfee0a7d38db-VВ історії становлення незалежності і соборності України, особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з’єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Української Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День незалежності і соборності України.

DSCN3195«Ми пишаємося, що ми – українці, а наша Вітчизна – Україна, земля, дорога та мила серцю кожного із нас», – саме такими слова розпочалася урочиста лінійка присвячена дню Соборності України у державному навчальному закладу «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів». Під час лінійки учні навчального закладу утворили живий ланцюг, відзначивши цю історичну дату.
З метою збереження та зміцнення національної державності класні керівники провели виховну годину «День Соборності України – день єднання народу», яка розширила знання учнів про історію України як державу. У бібліотеці читального залу діяла книжкова виставка «Україна – це ти і я».
Представники учнівського самоврядування приготували фотоколаж «Єдина Україна – єдині ми!» та взяли участь у міській акції «Ланцюг єднання».
Це свято є символом єднання українських земель. І хоча тоді державі не вдалося зберегти незалежність і єдність, Акт злуки став реальним втіленням вікової мрії українців про свою суверенну державу.

Велична і свята, моя ти Україно,
Лише тобі карать нас і судить.
Нам берегти тебе, Соборну і єдину,
І нам твою історію творить.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *