Учителям пропонують провести уроки волонтерства

Українських учителів запрошують провести у своїх класах урок волонтерства. Ініціатива «Шкільний урок волонтерства» покликана надихнути підлітків 8-11 класів займатися волонтерською діяльністю.

Про це інформує osvita.ua.

За словами організаторів, залучення підлітків до волонтерської діяльності сприяє зниженню стресу, розвитку лідерських якостей у школярів, а також підтримує їх ментальне та фізичне здоров’я.

Для проведення такого уроку Українська Волонтерська Служба надасть усі необхідні матеріали: посібник для вчителя, план уроку, презентацію та роздаткові матеріали для вправ.

План уроку можна адаптовувати під умови класу або аудиторії. Урок можна проводити як офлайн з презентацією та проєктором, так і онлайн на будь-якій зручній платформі для навчання.

Програма складається зі знайомства з визначенням явища волонтерства, інтерактивного опитування учнів у чат-боті U-Report, обговорення головних засад волонтерства, визначення проблем навколо, які можна розв’язати завдяки волонтерству, та підтримки ментального здоров’я волонтера.

Також школи можуть запросити до себе одного з професійних тренерів від Української Волонтерської Служби.

Для того щоб взяти участь у проєкті або запросити тренера з волонтерства, необхідно залишити заявку на сайті.

Отримавши заявку, команда УВС надішле всі матеріали.

Серед учасників проєкту розіграють подарунки від партнерів.

ХОЧУ ПРОВЕСТИ УРОК

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.