“Безпечна Черкащина, всебічна робота на Перемогу – пріоритети з першого дня в Черкаській ОВА”, – Ігор Табурець

Регулярно від правоохоронців надходять повідомлення про викриття чергового «ждуна руського міра». Наша область – не виняток. Як повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець, служба безпеки регулярно виявляє та нейтралізує цих відвертих ворогів. За час повномасштабної війни за матеріалами обласного Управління спільно з іншими правоохоронними органами:

За фактами державної зради розпочато 78 кримінальних проваджень, в яких повідомлено підозри 26 особам, зокрема 7 громадянам, які безпосередню здійснювали розвідувальну діяльність на території регіону. Уже засуджено 7 осіб до 15 років ув’язнення.

На території Черкащини та інших областей встановлено 60 колаборантів – це саме ті, хто перейшов на бік ворога та співпрацює з країною-агресором на тимчасово окупованих територіях. 17 особам вже повідомлено про підозри, зокрема 3 коригувальникам ракетно-артилерійських ударів ворога по цивільних і військових об’єктах в інших регіонах Україні. 6 осіб засуджено.

Розпочато 99 кримінальних проваджень стосовно прокремлівських пропагандистів. Повідомлено про підозри 63 особам. 40 пропагандистам винесено вироки, а дехто отримає покарання вже вдруге.

Нецільове використання «гуманітарки», зрив мобілізаційних завдань, спротив спрямуванню бюджетних коштів на підтримку ЗСУ, створення неналежних умов для відпочинку та бойового злагодження окремих підрозділів, які тимчасово розміщуються в тилу, несвоєчасна реалізація програм із підготовки укриттів для цивільного населення тощо. Така діяльність також підпадає під визначення шкідництва та послаблює обороноздатність країни.

– Зараз особливо актуальним є питання ефективності використання бюджетних коштів як на державному, так і на місцевому рівнях. Урешті кожен отримає оцінку його діяльності чи бездіяльності, – зазначив очільник області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.