Учителі можуть пройти курс з інфомедійної грамотності

Шкільних педагогів запрошують до участі в загальнонаціональному проєкті «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті».

Участь у конкурсі можуть узяти вчителі, які викладають історію у 8–10 класах, українську мову та літературу в 8–9 класах і мистецтво у 9 класі, інформує osvita.ua.

Проєкт буде цікавий освітянам, що прагнуть застосовувати цифрові методи викладання, проводити інноваційні вправи та навчати учнів стійкості до дезінформації та маніпуляцій.

Передбачається, що до кінця травня 2023 року відібрані учасники пройдуть онлайн курс та тренінг із медіаграмотності, а також спеціальне навчання з інтеграції інфомедійної грамотності в уроки.

Заявки для участі можна подавати як від груп учителів від одного закладу освіти, так і вчителів, які хочуть долучитися до проєкту одноосібно.

Проте при розгляді заявок перевага надаватиметься колективним заявкам, бо системна робота команди освітян дає найкращі результати для формування в учнів навичок критичного сприйняття інформації та інфомедійної грамотності.

Кількість заявок від одного регіону необмежена. У проєкті можуть узяти участь тимчасово переміщені вчителі, а також заклади освіти, які розташовані в інших країнах та підпорядковані МОН.

Після проходження тренінгів учасники отримають електронні матеріали: конспекти уроків, презентації тощо.

Конкурсний відбір учасників триватиме до 1 квітня 2023 року.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.