Готові до будь-яких ситуацій: правоохоронці Черкащини провели навчально-тренувальні збори

Тактична медицина, надання домедичної допомоги затриманій особі, конвоювання заарештованих осіб до ізоляторів тимчасового тримання, функціонування інформаційної підсистеми Custody Records.

Ці та інші питання службової підготовки відпрацювали працівники роти конвойної служби й ізоляторів тимчасового тримання на практичних і теоретичних навчаннях.

Після проведення стройового огляду навчання почали з практичних занять тактичної медицини та теми — “Зупинка критичної кровотечі”. Інспектор з особистої безпеки тренінгового центру Ігор Битий розповів, які бувають кровотечі та як правильно користуватись кровоспинним турнікетом.

На базі ізолятора тимчасового тримання № 1 ГУНП начальник сектору Олег Коломієць провів з особовим складом відпрацювання дій нарядів ІТТ в нештатних ситуаціях, евакуаційні заходи при виникненні пожежі, надання домедичної допомоги затриманим особам, а також проведення повних обшуків камер й утримуваних осіб.

Інспектор з дотримання прав людини ІТТ № 1 Євген Крамаренко ознайомив поліцейських з роботою системи «Custody Records».

Під час теоретичних занять поліцейські розглядали резонансні події, які відбулися в ізоляторах інших регіонів держави протягом минулого року. При цьому правоохоронці обговорили причини та умови, які сприяють виникненню надзвичайних ситуацій.

Завершив навчання психолог відділу психологічного забезпечення Павло Селянко, який провів лекцію на тему “Негативні емоції та їх вплив на якість життя”.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.