Учора у Смілі відбувся концерт класичної музики.

Грав симфонічний оркестр Черкаської обласної філармонії. Cимфонічний оркестр Черкаської обласної філармонії був створений на базі камерного оркестру, заснованого у 1992 році при Черкаському обласному управлінні культури. Без перебільшення концерти камерного, а з часом і симфонічного оркестру – це неповторне відчуття духовного піднесення, його прагнуть почути знову і знову, про що свідчать переповнені зали на концертах цього провідного і єдиного мистецького колективу симфонічного жанру Черкащини.
За роки активної мистецько-просвітницької діяльності, завдячуючи самовідданій праці артистів та художнього керівника колективу, нині заслуженого діяча мистецтв України Олександра Дяченка, оркестр піднявся на високий рівень виконавської майстерності, завоював популярність серед тисяч глядачів України, Черкащини, нашого міста, одержав широке міжнародне визнання.
Без перебільшення концерти камерного, а з часом і симфонічного оркестру – це неповторне відчуття духовного піднесення, його прагнуть почути знову і знову, про що свідчать переповнені зали на концертах цього провідного і єдиного мистецького колективу симфонічного жанру Черкащини. Об’єднав талановитих виконавців Олександр Дяченко – вихованець Донецької консерваторії ім. С.С. Прокоф’єва та Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського.

Джерело: smila.ck.ua

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *