Учнівське самоврядування як спосіб організації життя колективу ДНЗ «Смілянський ЦППРК»

dscn1645-2Щоб забезпечити реалізацію своїх прав та планів, учні в навчальному закладі можуть створити свою організацію, яку називають “учнівське самоврядування”. Саме ця організація має допомогти у організації навчального та дозвіллєвого процесу навчального закладу. Але організувати цікаве та ефективне учнівське життя можна тільки за умови налагодження взаємодії між учнівським самоврядуванням, викладачами та батьками.

16 вересня в актовій залі ДНЗ «Смілянський ЦППРК» відбулося розширене засідання учнівської ради навчального закладу. Головним питанням засідання було – вибори учнівського активу (голова, заступник, секретар) та відповідальних за сектори, робота яких направлена на покращення навчального, естетично-правового, дозвіллєвого, волонтерського напрямків.

Було обрано головою учнівської ради ученицю групи № 16 Пилипенко Тамілу. Також вибрано відповідальних за випуск газети навчального закладу, про назву якої оголошено конкурс. Новообрана учнівська рада отримала перші завдання і найкращі побажання плідної, творчої, сумлінної роботи.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *