Учнів смілянського центру запросили на годину спілкування до Міжнародного дня здоров’я

170321814_957667744970090_2357063378667766164_nЗагрозу здоров’ю людини становлять шкідливі звички (алкоголь, тютюнопаління, наркоманія та інтернет-залежність). Особливо велике поширення ці шкідливі звички отримали у середовищі молоді.

Психологічна служба Смілянського ЦППРК провела години спілкування присвячені до Міжнародного дня здоров’я «Скажемо НІ шкідливим звичкам».

Учням розповіли, що за підрахунками ООН, в Україні понад півтора мільйона людей, які мають наркотичну залежність різних ступенів тяжкості. Від куріння страждають не лише самі курці, а й оточення, що не палить. Від хвороб, наслідком яких є тютюнопаління, щорічно помирає 5,4 млн осіб.

Протягом години спілкування учні центру переглянули соціальні відеоролики та фрагменти документальні фільми про вплив на людський організм шкідливих звичок та обговорені механізми, методи боротьби з ними та перспективи здорового способу життя.

Здобувачам освіти вручили буклети, а також розповіли про телефони довіри з питань алкогольної та наркотичної залежностей, роздаткові матеріали про шкоду паління, зловживання алкоголем, про наркотичну залежність, повідомили у Смілянському ЦППРК.

Години спілкування покликані допомогти молоді боротися зі шкідливими звичками, якщо вони є, та спонукають вести здоровий спосіб життя.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *