Грандіозний результат показав 17-річний гімнаст Ілля Ковтун на своєму першому дорослому чемпіонаті України

170511925_1836794269834677_4367616828734045193_n17-річний гімнаст Ілля Ковтун виборов чотири «золота» і «бронзу» на своєму першому дорослому чемпіонаті України. Про це повіфдомили у відділенні НОК у Черкаській області.

У Кропивницькому 2-7 квітня відбувся чемпіонат України з спортивної гімнастики.Тріумфував на цьому чемпіонаті Ілля Ковтун. 17-річний гімнаст, який за віком ще мав би змагатися з юніорами, вперше виступав на дорослому чемпіонаті й досяг неймовірних результатів. Спортсменові вдалося стати абсолютним чемпіоном із багатоборства, а також здобути низку нагород на окремих вправах. Ілля зміг перемогти іменитих гімнастів, які мають титули чемпіонів та призерів Олімпійських ігор.

У скарбничці Іллі Ковтуна:
Гімнастичне багатоборство – чемпіон
Фінали на окремих видах:
Вільні вправи – чемпіон
Кінь-махи – чемпіон
Паралельні бруси – чемпіон
Опорний стрибок – “бронза”
Кільця – IV місце!

Для Черкащини такий результат спортсмена також дуже вагомий. За останні років 20 регіон не мав таких високих досягнень серед гімнастів. Тренує спортсмена Ірина Надюк.

20-22 квітня в Швейцарії відбудеться чемпіонат Європи з гімнастики спортивної, на якому виборюватимуть ліцензії на Олімпійські ігри в Токіо. Ілля Ковтун стане учасником цього чемпіонату.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *