Учні Смілянського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів нагадали правила безпеки на дорозі

dscn1780З 20 серпня по 20 вересня з метою поліпшення роботи з профілактики дорожньо-транспортного травматизму серед учнів в державному навчальному закладі «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» пройшли профілактичні заходи «Увага! Діти на дорозі!».

На початку роботи було проведено нараду педагогічних працівників з питань організації проведення профілактичних заходів щодо запобігання загибелі і травмування дітей в автопригодах.

В першій декаді вересня викладач Мерзлюк Михайло Анатолійович провів Єдині уроки з Правил дорожнього руху, при цьому особливу увагу приділив необхідності виконання правил дорожнього руху, сформулював правила поводження на дорозі, правила поведінки в транспорті, правила для велосипедиста.

На батьківських зборах представник поліції проінформував про факти ДТП з дітьми, їх причини, а також особливості перевезення неповнолітніх автотранспортом.

Був проведений конкурс на кращу стіннівку на тему “Безпека руху – безпека життя”, у якому прийняли активну участь учні закладу, кращі з яких були нагородженні заохочувальними призами. На виховних годинах класні керівники пояснили, як орієнтуватися у дорожній ситуації, бути дисциплінованими на вулиці, обережними і уважними.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *