Синоптики про погоду на Черкащині: до кінця робочого тижня буде прохолодно, місцями дощ

Друга декада вересня видалась загалом теплою, однак з 15 вересня відбувся перехід від літа до осіннього режиму погоди, а внаслідок затоку повітряних мас із північних широт спостерігалось суттєвепохолодання, інформують у Черкаському обласному гідрометцентрі.

Середня декадна температура повітря становила по області 15,0-16,5°, що на 1-3° вище кліматичної норми. Максимальна температура повітря на початку декади досягала 28-30°, а в останній день не перевищувала 13°. Мінімальна температура повітря у найбільш холодні ночі наприкінці декади становила 3-6°. Опадів по області не спостерігається з кінця серпня.

За прогнозом, до кінця робочого тижня прохолодну погоду на Черкащині формуватиме тилова частина циклону, який відходить за межі України на Вороніж. Температура повітря очікується вночі 3-8º, вдень 11-16º. Місцями по області можливий невеликий дощ. На вихідних істотних опадів не передбачається, температура суттєвих змін не зазнає.
Через відсутність опадів в екосистемах області утримується надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека. Будьте дуже обережними з вогнем у межах будь-якої природної території!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *