Учні Смілянського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадірв пройшли державну кваліфікаційну атестацію

DSCN6120_resize29 червня в державному навчальному закладі «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» успішно відбулась державна кваліфікаційна атестація учнів за професіями «Слюсар – ремонтник; електрогазозварник», «Верстатник широкого профілю; слюсар з ремонту автомобілів». Учні пройшли курс теоретичного та практичного навчання, закріпили отримані професійні уміння під час проходження виробничої практики, як на своїх майбутніх робочих місцях та склали теоретичні та практичні іспити. Державна кваліфікаційна комісія відмітила високий рівень підготовки учнів. А також, професійну підготовку оцінив голова комісії Фьодоров С.Д.
Також цього дня відбулася поетапна кваліфікаційна атестація учнів з професій «Кухар», «Кондитер» та «Слюсар – ремонтник». Учні продемонстрували свої знання та вміння на відповідальність 4 розряду за професією «Кухар», та 3 розряду професій «Кондитер».
На захисті були присутні представники роботодавців – замовників робітничих кадрів, які оцінили якість професійної підготовки учнів в навчальному закладі.
Останні дні для випускників стали підсумком їх наполегливої праці на шляху до творчої професії – стати конкурентоспроможним спеціалістом на ринку праці, знайти своє робоче місце.

Прес-центр ЦППРК
DSCN6105_resize 20170627_095222_resize 20170627_090438_resize

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *