У Будинку рад обговорили ситуацію із погашенням боргів по зарплаті у Смілі

29 червня у малій залі Будинку рад під головуванням керуючого справами Олександра Головченка відбулося засідання тимчасової комісії з питань контролю за виплатою та погашенням заборгованості із заробітної плати, забезпечення своєчасної сплати страхових внесків до Пенсійного фонду, надходжень до бюджетів всіх рівнів, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.
На засіданні були присутні представники структурних підрозділів міськвиконкому, Смілянської ОДПІ, Смілянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області, керівники підприємств та арбітражних керуючих підприємств-банкрутів, які мають заборгованість із виплати заробітної плати станом на 01.06.2017.
На порядку денному обговорювались питання щодо стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста та стану погашення заборгованості зі сплати страхових внесків та пільгових пенсій до Смілянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області.
Так, станом на 01.06.2017 загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по місту становить 9727,6 тис.грн. Сума заборгованості на економічно-активних підприємствах становить 3460,0 тис.грн. Сума заборгованості по підприємствах-банкрутах становить 2765,6 тис.грн. Сума заборгованості на підприємстві, що призупинило свою діяльність склала 3502,00 тис.грн. – Смілянська філія ТОВ «Еліт». Заборгованість до Пенсійного фонду – 1772,90 тис.грн.
За результатами розглянутих питань було прийнято відповідне рішення комісії.
На даний час здійнюються заходи з ліквідації заборгованості із заробітної плати та виведення підприємств із складної ситуації.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *