Учні Смілянського ЦППРК продовжують брати участь у благодійних акціях на підтримку воїнів АТО

Волонтерство як рух уже давно відоме у світі. Це добровільна діяльність небайдужих людей, що спрямована на надання допомоги тим, хто перебуває у складних життєвих обставинах та потребує сторонньої допомоги.

У нашій країні в період загострення політичної ситуації волонтерство набуло великої популярності. Для багатьох це стало навіть не роботою, а способом життя. Кожен намагається чимось допомогти нашій армії: продуктами харчування, речами, предметами першої необхідності. Активну життєву позицію мають і більшість учнів та працівників Державного навчального закладу «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів», що активно продовжують брати участь у благодійних акціях на підтримку воїнів-захисників, що перебувають у зоні АТО.

Зокрема на початку квітня 2016 року волонтерські загони учнів Центру розпочали роботу по збору коштів для реабілітації смілянського бійця, що пережив полон і вижив після розриву міни, Вовка Андрія Володимировича. Вовк Андрій має численні осколкові поранення рук і ніг та потребує ряд операцій по відновленню сухожиль, слуху та видаленню десятків осколків.

Нашим активістам вдалося особисто зустрітись із героєм, щиро подякувати йому за мужність і хоробрість та передати зібрані кошти, що є так необхідними для відновлення фізичного здоров’я воїна.

Зустріч з такими людьми дає надію та віру в краще майбутнє та бажання допомагати людям.

Джерело: Смілянський ЦППРК

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *