На Смілянщині пройшов футбольний турнір пам’яті загиблого героя

Скорбота і невимовний біль, ось вже два роки поспіль, розриває нашу країну навпіл. Євген Войцехівський, одним із перших вирушив на фронт. В складі добровольчого батальйону «Айдар» поклав своє життя заради майбутнього своєї Батьківщини. Саме в його честь, 16 квітня на базі стадіону с. Балаклея, пройшов футбольний турнір, який зібрав навколо себе 6 аматорських команд. Збірні сіл: Сунки, Балаклея, Велика Яблунівка, Ташлик, Ковалиха та Мала Смілянка зібрались суботнього дня, щоб ще раз довести, «Герої – не вмирають».

Дружня атмосфера заповнила вщент трибуни сільського стадіону і не залишала байдужим нікого. Команди виходили на газон вшанувати пам’ять свого співвітчизника і переможених тут не було. Година за годиною збігав час, з кожною перемогою команди ставали ближчими до перехідного кубку «Пам’яті Євгена Войцехівського» і врешті решт, красень кубок знайшов свого господаря. Отримавши перемогу над Сунківською командою в фіналі, ФК «Явір» (с. Балаклея) став кращим в турнірі і саме йому випала честь зберігати протягом року дорогоцінний кубок.

Окрасою турніру, став візит матері загиблого воїна та його двох синів, яких завбачливо запросив голова районної ради Володимир Грошев. Зворушена до сліз, Любов Войцехівська подякувала кожному спортсменові за пам’ять про сина, що зберігається завдяки подібним заходам, і побажала скорішого закінчення війни.

Пам’ятний кубок, «яворівці» отримали з рук синів загиблого воїна і, разом з Балаклеївським сільським головою Ростиславом Ситніком, пообіцяли, що цей трофей займе найпочесніше місце серед безлічі нагород балаклеївської команди. Піклуючись про продовження футбольних традицій, що завжди йшли рука об руку з родиною Войцехівських, голова ради Володимир Грошев подарував малечі м’яча, солодощі і висловив надію, що вони продовжать спортивну династію свого батька.

Здавалося б звичайний футбольний турнір, повсякденне справа в житті майже кожного з нас, але саме такі вчинки і не дають забути про неосяжну жертву загиблих. Лише розділивши скорботу їх рідних, можна віддати шану українцям, що нехтуючи своїм життям, подарували спокійний сон цілій країні.

За інформацією сектору у справах
сім’ї, молоді та спорту РДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *