Учні Смілянщини – серед переможців Всеукраїнських конкурсів

81298711Минулого тижня в Києві провели Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських робіт еколого-натуралістичного напряму, інформує управління освіти  і науки Черкаської ОДА.  Черкащину представили переможці відбіркового туру конкурсу Борисенко Тетяна, учениця 11 класу Тернівської ЗОШ Смілянської районної ради та Гуриненко Марія, учениця 9 класу Леськівської ЗОШ, вихованка Черкаської станції юних натуралістів.

Борисенко Тетяна виборола ІІ місце Всеукраїнського конкурсу в номінації «Медицина та охорона здоров’я» з проектом «Порушення діяльності органу зору у школярів та його профілактика». Гуриненко Марія посіла ІІІ місце в номінації «Сільськогосподарське дослідництво та винахідництво» з проектом «Вплив літньої обрізки груші на закладання майбутнього врожаю».

Одночасно у Києві пройшов Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників задля підтримки дослідницько-експериментальної діяльності учнів, які мають досвід дослідництва у галузях зоології та сільськогосподарського тваринництва. І місце у Всеукраїнському конкурсі юних зоологів і тваринників посіла Ткаленко Наталія, учениця 9 класу Балаклеївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради.

Переможців конкурсу нагородили Грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Українського інституту інтелектуальної власності та цінними призами.

Прес-служба ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *