Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

dsc_1122У ці лютневі дні ми віддаємо особливу шану мужності та героїзму воїнів-інтернаціоналістів, які виконували свою складну місію в більш як двадцяти країнах світу.
Пекельна війна в Афганістані назавжди буде невиліковною раною в наших душах, в серцях тих, хто не діждався своїх синів, кому більше не судилося обійняти своїх коханих, батьків, рідних, друзів, хто пройшов вогненними гірськими стежками. Плин часу не затьмарив спогадів про війни. Сьогодні ми схиляємо голову в скорботі за тими, хто не повернувся з «гарячих точок» планети. Світла пам’ять тим, хто загинув на чужій землі, хто помер, повернувшись до рідної домівки. Низько вклоняємося перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру.
На жаль, сьогодні Україна, не по своїй волі, опинилася в жахливій ролі “гарячої точки”. Східні рубежі захищають хоробрі та мужні герої. І зараз ми особливо опираємося на вашу мудрість та виваженість, на ваші поради та знання, шановні воїни-інтернаціоналісти. Маємо об’єднатися і всі разом іти вперед, долати труднощі й негаразди. У нас у всіх спільна мета – мирна, сильна і незалежна Україна.
Цінуємо і пам’ятаємо подвиг кожного з вас. Саме вам, як нікому іншому, є що сказати молодим людям. Ваші цінності – братерство, єдність, патріотизм – пройшли перевірку випробуваннями та часом.
Бажаю усім воїнам міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя і добра, впевненості в завтрашньому дні, віри в щасливе майбутнє, миру і процвітання!

З повагою
секретар міської ради Віктор Федоренко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *