Учитель для учителів

Вона з дитинства мріяла стати вчителем. А те, що стала учителем для учителів, а саме, завідувач методичного кабінету відділу освіти управління освіти молоді та спорту Смілянської міської ради – це і подарунок долі, і результат щоденної клопіткої праці, яка з роками енергійну, цілеспрямовану, вимогливу і справедливу жінку – Руденко Валентину Борисівну, підняла на таку почесну і важливу посаду. Ненастанний пошук, постійний самоаналіз, критичний погляд на зроблене, гостре відчуття новизни стали запорукою її високого професіоналізму, допомогли стати одним із кращих педагогів міста, області, України. За роки роботи Валентина Борисівна заслужила повагу і захоплення своєю працездатністю, професіоналізмом, ентузіазмом, бажанням допомогти словом і ділом кожній людині, стала педагогом нового типу, який здібний до саморозвитку і проектування власної особистості.

« Відмінник освіти України», лауреат премії імені Народного учителя О.А. Захаренка,  Валентина Борисівна має нагороди, грамоти, дипломи,за кожним  з яких стоїть напружена, але така улюблена праця.

Під керівництвом Руденко В.Б. навчальні заклади міста щороку беруть активну участь та стають переможцями Міжнародних та Всеукраїнських освітніх виставок. Починаючи з 2008 року,заклади презентують досвід своєї роботи на Всеукраїнській виставці « Інноватика в освіті України» та Міжнародній виставці « Сучасні заклади освіти». Показовим є те, що за останні роки школи міста ставали лауреатами конкурсу та нагороджені Золотими, Срібними та Бронзовими медал

Уперше в Черкаській області за впровадження інноваційних технологій управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, методичний кабінет нагороджено відзнакою « Лідер освіти Черкащини».

У ці червневі дні святкує Валентина Борисівна свій ювілейний день народження. Бажаємо Валентині Борисівні міцного здоров’я, щастя, подальших успіхів у будь – яких починаннях та щоденних справах. Хай підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь – які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Щастя, радості,добра і благополуччя!

Працівники управління освіти, молоді та спорту

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *