Учениця Тернівської школи стала переможцем ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів

Вільчик21-23 березня у Тернополі відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу». Для участі у конкурсі Черкаським обласним Центром туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради було сформовано делегацію із трьох учасників. До складу делегації увійшла учениця 10 класу Тернівської школи Олександра Вільчик. Школярка представила екскурсію «Гарячими дорогами Афганістану» (напрямок «Військово-історичні музеї»).

Конкурс супроводжувався цікавою та пізнавальною програмою. Окрім екскурсії учасники відвідали історичні місцями Тернополя, побували у Тернопільському обласному музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка та переглянути виставу «Мазепа» за твором Б. Лепкого, а також оглянули експозиції Тернопільського обласного краєзнавчого музею та Тернопільського обласного історико-меморіального музею «Політичних в’язнів та репресованих».

Виступи юних екскурсоводів Черкащини були відзначені високими оцінками. Зокрема, Олександра Вільчик отримала І місце та диплом у напрямку «Військово-історичні музеї».

За інформацією управління освіти і науки Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *