Учень смілянського центру переміг на обласному етапі конкурсу фахової майстерності

170926452_959129878157210_4459324290893584969_n9 квітня відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Штукатур». Заслужену перемогу на обласному етапі змагань здобув учень Смілянського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів Віталій Шибистий.

Конкурс традиційно складався із теоретичної та практичної частини. У навчальному закладі привітали Віталія та його наставників із високим результатом.

Конкурс фахової майстерності допомагає підтримувати інтерес учнів профтехзакладів до професії, мотивують їх до кращого навчання.

Він проводиться в кілька етапів серед учнів закладів професійно-технічної освіти. На першому етапі учасники проходять відбори на рівні закладів, на другому етапі – змагаються на обласному рівні. Учасники з найкращими результатами мають можливість позмагатися у фіналі конкурсу на національному рівні. Призерам Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності призначаються стипендії Президента України, які вони можуть отримувати впродовж року.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *