Лісівники Смілянщини та діти долучилися до проєкту «Greening of the Рlanet»

170806726_794966097797372_320572390440615048_nУ суботу лісівники Смілянщини приєдналися до проєкту «Озеленення планети» («Greening of the Рlanet»), у рамках якого 10 квітня було заплановано висадити 1 мільйон дерев за 1 добу у 100 країнах світу.

З піднесеним настроєм учні 7,8,9 класів Балаклеївської гімназії «Гармонія» (філії опорного закладу освіти «Балаклеївський ліцей імені Євгенії Гуглі» Балаклеївської сільської ради), які також навчаються у шкільному лісництві, разом зі своїми вчителями завітали до Смілянського лісництва, аби долучитися до цієї масштабної акції.

На площі 1,9 га вони висадили 2530 шт. сіянців дуба звичайного, вирощеного із закритою кореневою системою.
Справа ця нелегка, як змогли переконатися на власному досвіді учасники проєкту «Greening of the Рlanet», однак під чітким наставництвом головного лісничого Смілянського лісгоспу Дениса Івлєва, лісничого Смілянського лісництва Олексія Островського, помічника лісничого Євгена Галущенка та керівника шкільного лісництва Надії Мінченко юні лісівники на відмінно справилися із поставленим завданням.

Милуючись посадженим власноруч лісом, діти залишали лісництво з радісними серцями від великої та корисної для усієї планети справи, до якої вони долучилися, переда пресцентр ДП «Смілянський лісгосп».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *