Учасники «Битви екстрасенсів» вийшли на слід імовірного вбивці 15-річної смілянки

Учасники програми «Битва екстрасенсів», що на каналі «СТБ», вказали, хто ймовірний вбивця 15-річної жительки Березняків Смілянського району Анастасії Максименко, пише Прочерк

Дівчинку вбили в день Анастасії, 4 січня, у 2010 році. Її знайшли зґвалтованою на купі хмизу. Над розкриттям злочину працювало близько сотні правоохоронців району та області. Кримінальна справа мала понад 25 томів. Але вбивцю неповнолітньої смілянки так і не знайшли. Щоб довідатися, хто позбавив життя Анастасію, до програми «Битва екстрасенсів» звернулася її сестра Дар’яна.

Естрасенси зійшлися на тому, що до вбивства причетний хрещений батько Дар’яни – фермер Василь.

За їхніми словами, чоловік зґвалтував у юності матір дівчат Оксану. Згодом чоловік зґвалтував і вбив її доньку Анастасію, а потім ледь не повторив того ж із її другою донькою Дар’яною, однак дівчина втекла. Тоді хрещений наздогнав Дар’яну на автомобілі і збив. Щоб залишити цей факт у таємниці, заплатив її батькові Юрію гроші, щоб зберегти свою репутацію в селі.

Наразі в селі ніхто навіть не підозрює, що злочин міг вчинити саме цей чоловік, а ті, хто знають, бояться сказати, переконані екстрасенси.

Відтак представники програми просять представників поліції ще раз перевірити рідних загиблої Анастасії Максименко, а особливо – хрещеного батька Дар’яни.

– Версія, озвучена в програмі, буде перевірятися однозначно, – зазначив у коментарі «Прочерку» керівник сектору зв’язків із громадськістю Головного управління Національної поліції в Черкаській області Дмитро Грищенко. – Але для того, щоб людину притягти до відповідальності, необхідна доказова база, а не лише слова і підозри. Винуватість особи мають довести відповідні органи. Ви бачили, що в програмі коментарі давав начальник смілянського слідчого відділу поліції. Знімальна група приїжджала не заради того, щоб зробити шоу. Йшлося про співробітництво, тобто всю добуту інформацію телевізійники нададуть нам для опрацювання.

Дмитро Сергійович запевняє: у цій резонансній справі ніхто нікого не збирається прикривати і не буде.

– У цій справі дійсно багато томів. Там у половини чоловіків цього села було взято аналіз на ДНК. Там кожну особу перевіряли. Значна робота проведена. Справу ніхто нікуди не закидав. Цю програму дивилися і в Смілі, і в Черкасах. Тож, якщо будуть якісь зрушення, ніхто нікого прикривати не буде, – пообіцяв Дмитро Грищенко.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *