На Кременчуцькому водосховищі у водах Черкаського та Золотоніського районів Державною екологічною інспекцією спільно з працівниками управління поліції в Черкаській області та громадським інспектором з охорони довкілля Держекоінспеції України здійснена чистка Кременчуцького водосховища від браконьєрських знарядь лову.
Під час такої операції у «Нерест-2024» в ніч з 01 на 02 травня на водосховищі в адміністративних межах с. Леськи, с. Худяки, с. Сагунівка Черкаського району та смт. Іркліїв Золотоніського району виявлено та вилучено 3 ставні ятеря, 12 мисинових сіток загальною довжиною понад 1,5 км. Живу рибу випущено в природне середовище.
Матеріали щодо вилучення знарядь лову будуть направлені до правоохоронних органів для вжиття заходів згідно чинного законодавства.
Державна екологічна інспекція Центрального округу в котрий раз застерігає громадян дотримуватися вимог природоохоронного законодавства.
Залишити відповідь