У відділах державної реєстрації обмежать прийом громадян

Для недопущення поширення коронавірусу та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», до 3 квітня встановлено карантин, а також прийом громадян у відділах державної реєстрації актів цивільного стану обмежено на зазначений період.

Про це інформують у Смілянському ДРАЦС з посиланням на сайт Міністерства юстиції України.

Безпосередній прийом громадян здійснюватиметься виключно з питань державної реєстрації народження, смерті та видачі архівних документів про державну реєстрацію актів цивільного стану, необхідних для підтвердження при підзахороненні, а також державної реєстрації шлюбу (на підставі заяв, поданих до 13.03.2020).

Державна реєстрація розірвання шлюбу за взаємною згодою подружжя, яке не має дітей, призначена на вказаний період, проводитиметься на загальних підставах.

Також громадяни можуть отримати консультацію або подати документи, необхідні для державної реєстрації актів цивільного стану, онлайн за допомогою веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

У відділах державної реєстрації актів цивільного стану працюють телефонні «гарячі лінії», за якими також можна отримати кваліфіковану юридичну допомогу.

Додаткові контакти:

Городецька Наталія Олександрівна – (044) 233-65-13 (з питань апостиля на документах, що видаються органами юстиції)

Матюшинець Оксана Геннадіївна – (044) 233-64-75 (з питань діяльності територіальних відділів державної реєстрації актів цивільного стану)

Терещенко Тетяна Григорівна – (044) 233-64-79 (загальні питання)

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *