Справу щодо підприємців, які завищили ціну на медобладання для міської лікарні, направили до суду

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням 2 службових осіб у заволодінні коштами місцевого бюджету на суму майже 2 млн грн під час постачання обладнання для потреб лікарні.

Наразі обвинувальний акт за ч. 5 ст. 191 КК України скеровано до суду, інформує пресслужба прокуратури Черкаської області.

За версією слідства, службовці одного з підприємств м. Київ, яке в 2018 році отримало перемогу в тендерних торгах по закупівлі спеціального рентгенівського обладнання для потреб Смілянської міської лікарні, в порушення законодавства України завищили можливу граничну вартість обладнання та заволоділи коштами місцевого бюджету в особливо великих розмірах.

Варто зазначити, що слідчим суддею задоволено клопотання прокурорів і слідчих про накладення арешту на рухоме та нерухоме майно обвинувачених (3 квартири, 2 будинки, гаражний комплекс, 4 транспортні засоби).

Крім того, з метою забезпечення відшкодування шкоди, завданої місцевому бюджету, прокурором пред’явлено позов на суму завданих збитків.

Досудове розслідування проводилося слідчим відділом Управління Служби безпеки України в Черкаській області під процесуальним керівництвом прокуратури Черкаської області.

За вчинене порушникам загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.