У центрі зайнятості запровадили нову форму роботи – комбіновані вебінари для безробітних

9nСлужба зайнятості з метою сприяння професійного самовизначення та самореалізації безробітних проводить мотиваційні семінари та вебінари різної тематики. Проте карантинні обмеження змушують змінювати підходи.

У районній філії Черкаського обласного центру зайнятості запровадили нові форми комунікації з клієнтами – комбіновані вебінари. Взяти у них участь можна з телефону, планшету чи персонального комп’ютера, або безпосередньо відвідавши районну службу зайнятості.

Клієнти служби зайнятості мають вибір – прослухати семінар традиційно, тобто безпосередньо взяти участь у заході, або ж зробити це за допомогою електронних сервісів та прослухати вебінар онлайн.

Під час комбінованих вебінарів розглядаються питання, пов’язані з правилами складання резюме, успішними моделями поведінки кандидатів на співбесіді. Безробітні освоюють навички самопрезентації і створення іміджу ділової людини, розглядають принципи адаптації в новому колективі.

Учасникам занять надають інформація про ситуацію на ринку праці, обговорюють ефективні способи пошуку роботи.

З початку 2021 року більше 700 жителів Черкаського району взяли участь у заходах активної підтримки безробітних, повідомили у Черкаській районній філії обласного центру зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *