У держлісгоспах області висадили вже майже 200 гектарів лісів

DSC_1208У держлісгоспах Черкащини триває весняна лісокультурна кампанія. До садіння лісу вже приступили в усіх десяти державних лісогосподарських підприємствах.

Загалом створено 197 гектарів лісових культур та висаджено понад мільйон сіянців лісоутворюючих порід, повідомив головний спеціаліст відділу лісового господарства обласного управління Станіслав Левицький.

На 2021 рік у держлісгоспах Черкащини заплановано відтворення лісів на загальній площі 1027,6 га. Для лісокультурної кампанії вирощено майже 9 мільйонів сіянців.

Передусім – сосни звичайної (4,6 млн), дуба звичайного (2,1 млн) горіха чорного та грецького (278 тисяч). Виростили також сіянці модрини, липи, сосни кримської, кленів, ясена, ялини, берези, груші, яблуні, розповіли в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Смілянський, Лисянський, Уманський, Корсунь-Шевченківський лісгоспи виростили сіянці лісоутворюючих порід із закритою кореневою системою.

Для створення лісових культур методом посіву та для висівання у лісові розсадники лісівниками Черкащини заготовлено понад 63 тонни лісового насіння, в тому числі 32 тонни дуба звичайного, 19 тонн горіха чорного, 800 кг насіння сосни звичайної.

А ще лісової черешні, липи, ліщини, берези, модрини, ялини, груші та ін. На об’єктах постійної лісонасіннєвої бази зібрали 10165 кг лісового насіння – 10138 кг жолудів дуба звичайного та 27 кг сосни звичайної. Усе це невдовзі стане новим лісом на Черкащині.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *