У Смілі за ініціативою Смілянського центру зайнятості провели День поліції | Газета "Сміла" – газета про наше рідне місто

У Смілі за ініціативою Смілянського центру зайнятості провели День поліції

48_main«Процес відбору до Національної поліції України регламентований Законом України «Про національну поліцію» та відповідним наказом Міністерства внутрішніх справ України», – так розпочав свою розповідь на відкритому заході інспектор відділу кадрів Смілянського відділу поліції Євген Клименко.
Щоб влаштуватися на службу в поліції, необхідно пройти конкурс, який складається з окремих етапів, – продовжив Євген Олександрович та зупинився на всіх чотирьох етапах, детально розповівши про кожен. Також наголосив, що під час тестування кандидати здають нормативи з бігу, комплексних силових вправ, згинання та розгинання рук в упорі лежачи. Наступним етапом є психологічне тестування, яке направлене на проведення психологічного діагностування, вивчення особистісних та інтелектуальних якостей, стилю поведінки кандидатів.
Цю та іншу інформацію отримали 26 безробітних, 8 зацікавлених залишилися на співбесіду з представником відділу поліції.
Євген Олександрович наголосив, що після оголошення конкурсу на сайті Головного управління Національної поліції у Черкаській області 18 квітня можна подавати свої кандидатури та брати участь у конкурсі.

Заступник начальника відділу

взаємодії з роботодавцями

в Смілянському центрі зайнятості

Ніна Кулинич

Джерело: сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *