Смілянські каратисти успішно виступили на Чемпіонаті України в складі збірної Черкаської області

vyv24-27 березня, смілянська команда Спортклубу «МОНАРХ»-ДЮСШ «Олімп» в складі збірної команди Черкаської області взяла участь в Чемпіонаті України з годзю-рю карате який проходив в м. Харків. В ці дні спортивний комплекс Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба був повністю заповнений спортсменами, адже на татамі вийшли більш ніж півтисячі учасників з сімнадцяти областей України. Смілянська команда, яку підготували Сергій та Олександр Пітенки, як і завжди показала високий рівень підготовки і в запеклих боях виборола 19 медалей. У числі переможців Артем Самборський, Костянтин Панасенко, Юлія Білякова, Михайло Убоженко, Єлизавета Бакай, Кіріл Флоров . Антон Пітенко  став фіналістом і посів 4-те місце в категорії ката годзю-рю серед хлопчаків 8-9 років, також фіналістом став і Богдан Стригун  в категорії Шобу куміте серед хлопців 10-11 років.

В загальнокомандному заліку команда Черкаської області посіла 2-ге місце, пропустивши вперед команду м. Одеси, третє місце отримала команда Луганської області. Спортсмени та тренери дуже вдячні Управлінню освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, за надану фінансову допомогу для поїздки на ці важливі змагання. 8 квітня, Сміла приймає гостей з різних областей України в спортзалі школи №5 на Всеукраїнський турнір з Шиай кемпо та на відкритий Чепіонат Черкаської області з олімпійського карате.