У Смілянському управлінні Держпродспоживслужби звітували про результати роботи

Впродовж 2019 року фахівці Смілянського управління Держпродспоживслужби провели заходи щодо провадження адміністративних послуг. Нині, у Смілянському міськрайонному управлінні Держпродспоживслужби  в Черкаській області розповіли про результати роботи за цей час.

Через центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Смілянської міської ради видано 2 дозволи (санітарних паспорти) на роботи з джерелами іонізуючого випромінювання.

За заявами видано 11 актів санітарно-епідеміологічного обстеження об’єктів  для отримання ліцензій лікувально-профілактичними та інтернатними закладами.

Розглянуто 1 заяву стосовно отримання санітарного паспорту на склад зберігання пестицидів та агрохімікатів (ДО «Комбінат «Дніпро»).

На підставі проведеного санітарно-епідеміологічного обстеження Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області видано 1 санітарний паспорт на склад зберігання пестицидів та агрохімікатів на об’єкті.

Окрім цього, в Смілі та Смілянському районі видано 35 санітарних паспортів на транспортні засоби, що перевозять харчові продукти.

Будь-яких звернень від юридичних та фізичних осіб щодо порушень чинного законодавства в частині надання Держпродспоживслужбою адміністративних послуг  на адресу Смілянського управління  Держпродспоживслужби не надходило. 

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.