Школярів запросили на зустріч із письменницею Лілією Блискавицею

IMG-8b3829a47f8e1d97d4d6063a29ff864d-V_новый размерЦього року Черкащина відзначатиме 125 річницю з дня народження видатного українського письменника Тодося Осьмачки. Вже зараз учнівські колективи проводять зустрічі з письменниками Смілянщини, адже понад усе Тодось Осьмачка любив свій рідний край та віддавав всього себе поетичній творчості.

Нещодавно в школі №3-колегіумі одинадцятикласників запросили на зустріч із сучасною письменницею рідного краю Лілією Блискавицею. 

Учні здійснили віртуальну подорож місцями, де народився і виріс наш земляк Тодось Осьмачка. Лілія Леонідівна цікаво розповіла про село Куцівку, бібліотеку, де проходять поетичні читання в день народження поета, про пам’ятний знак поету, встановлений на місці батьківської хати в урочищі Заруда біля сільського ставка.

А потім ознайомила одинадцятикласників зі своїми прозовими та поетичними творами. Відчувалась її любов до художнього слова, повага до рідної мови, що солодко лилась з її вуст. Учні то уважно слухали, то жваво реагували на дотепи – художнє слово торкнулось струн їхньої душі. Письменниці вдалось відчути юну аудиторію, тому час пролетів непомітно.

Скоро старшокласники залишать рідну школу. Але в їхній пам’яті залишаться теплі спогади, цікаві зустрічі, веселі заходи та живе художнє слово, яке завжди єднає нас.

Жанна Шевченко,

учитель школи №3-колегіуму,

класний керівник 11 класу

IMG-74e13f57bb4650e9a1b4f1bc674a511c-V_новый размер IMG-8b3829a47f8e1d97d4d6063a29ff864d-V_новый размер

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *