У Смілянському «Університеті ІІІ віку» навчаються літні люди

З 1 лютого 2017 року на базі центральної міської бібліотеки продовжує роботу факультет «Основи користування персональним комп’ютером». Він працює в рамках «Університету ІІІ віку», відкритого при територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради з 2013 року.
Викладачами факультету на волонтерських засадах є працівники центральної бібліотеки, які мають досвід та освіту. На факультеті нині навчається 15 осіб. Після закінчення навчання слухачі отримають сертифікати на підтвердження базової програми відповідного курсу.
Всього навчання пройшло 46 чоловік.
Працівники територіального центру спрямовують свою роботу на продовження активного довголіття самотніх непрацездатних людей похилого віку, інвалідів, ветеранів шляхом отримання знань та навичок в користуванні комп’ютером, оволодінні сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями.
Загалом  «Університет ІІІ віку», запрошує до навчання активних людей на чотири факультети:
– «Основи медицини та здорового способу життя»;
– «Прикладне-ужиткове мистецтво»;
– «Основи користування персональним комп’ютером»;
– «Крою та шиття».
Колектив територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління праці та соціального захисту населення висловлює подяку керівництву центральної міської бібліотеки за співпрацю та надану допомогу в організації навчання.
За матеріалами Олександра Лисенка, директора територіального центру соціального обслуговування управління праці та соціального захисту населення.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *