У смілянському ЦНАПі провели відвідувачам лекцію щодо отримання спадщини під час воєнного стану

важлива інформаціяУ житті кожної людини виникають питання, що пов’язані зі спадкуванням. Із уведенням воєнного стану на території України багато сфер зазнали змін в правовому регулюванні. Спадкові правовідносини – не виключення.

15 вересня заступник начальника відділу безоплатної правової допомоги Смілянського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Мамонова провела лекцію для відвідувачів Центру надання адміністративних послуг на тему «Прийняття спадщини в умовах воєнного стану».

Фахівець центру роз’яснила що, право на спадщину в обов’язковому порядку необхідно оформити у нотаріуса (державного або приватного) в будь-якому населеному пункті на підконтрольній території України. Першочерговими діями, які необхідно вчинити спадкоємцю для оформлення спадщини є:

1) Отримати повторне свідоцтво про смерть спадкодавця (може отримати спадкоємець в будь-якому органі ДРАЦС на території України).
2) Подати заяву про прийняття спадщини нотаріусу без обмеження строку у шість місяців.
3) Після подачі заяви нотаріус відкриває спадкову справу і видає спадкоємцеві довідку з переліком документів, необхідних для оформлення спадщини, із зазначенням розміру плати за вчинення нотаріальних дій.

Як наголосили учасникам лекції, важливо пам’ятати, що отримання свідоцтва термінами не обмежено.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.