На Черкащині з’явилися ще два будинки сімейного типу

307130864_2055201374868058_2136119764797540455_nУ Черкаському районі з’явились ще два дитячі будинки сімейного типу. Вони евакуювались для проживання на відносно спокійній території з Дніпропетровської та Донецької областей.

Це саме та категорія громадян, які особливо потребують допомоги та підтримки органів державної влади і місцевого самоврядування, зазначила голова Черкаського району Валерія Бандурко, яка відвідала родини переселенців.

Родини оселились у Червоній Слободі та Думанцях.

Депутат місцевої ради допоміг з житлом та його облаштуванням для однієї з родин, яка знайшла свій прихисток у Леськівській громаді.

Інша родина певний час проживала на західній Україні, потім вирішили переїхати поближче до центрального регіону нашої держави. Певний час проживали у Черкасаах. Натепер дитячий будинок сімейного типу розташувався у Червоній Слободі. Для комфортного проживання родина мала потребу у ліжку для дитини. Питання вдалося вирішити спільно з головою Червонослобідської громади Олександром Литвиненком.

Родинам передали продукти харчування, засоби особистої гігієни та різні смаколики.

Усі дітки продовжують навчатися у своїх навчальних закладах дистанційно та творчо розвиваються. Вони з острахом згадують страшні події, від яких вимушені були втікати, та все ж сподіваються повернутися до рідних домівок.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.