У Смілянському центрі провели день цивільного захисту

DSCN9813З метою удосконалення учасниками освітнього процесу теоретичних знань та практичних навичок дій в умовах екстремальних ситуацій, практичної перевірки  здібностей учнів діяти за сигналами оповіщення цивільного захисту, користування засобами колективного та індивідуального захисту, навчання сил цивільного захисту щодо реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру 4 квітня у Державному навчальному закладі «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» проведено День цивільного захисту. Захід розпочався з проведення загальної лінійки на якій керівник цивільного захисту Надія Барановська оголосила наказ «Про проведення Дня цивільного захисту і комплексного об’єктового тренування» та Графік проведення тренувальних занять.

На лінійку завітала провідний інспектор Смілянського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області Ірина Лисенко. Вогнеборець розповіла учням про основні причини виникнення пожеж, нагадала елементарні правила пожежної безпеки, яких необхідно дотримуватися в разі виникнення пожежі. Не оминула рятувальник і тему вибухонебезпечних предметів. Вона  нагадала порядок дій у разі виявлення підозрілих або вибухонебезпечних предметів.  

А далі інформаційно-практичною частиною Дня цивільного захисту було ознайомлювальне заняття, яке провели пожежники. Вони розповіли про особливості роботи рятувальників, нагадали правила безпеки при пожежі та непередбачуваних ситуаціях,  показали учасникам освітнього процесу спеціальний одяг, технічне забезпечення, яке використовують під час гасіння пожеж та в екстремальних ситуаціях при аваріях.

Під час проведення Дня цивільного учні брали участь у таких тематичних заходах: дії учнів за сигналами оповіщення, засоби захисту органів дихання, надання першої домедичної допомоги,   змаганні-естафеті з цивільного захисту, евакуації із приміщення за сигналом «Увага! Всім!».

Завершився День цивільного захисту загальною лінійкою, на якій були підведені підсумки проведення Дня, визначені кращі учні, групи та працівники освітнього закладу.

Переможці та призери тренувальних занять були нагороджені грамотами, інформують у центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів.

DSCN9881 DSCN9843 DSCN9813 DSCN9832

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *